Викладачі Університету взяли участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові»

24-10-2017, 11:34

Захід відбувався 16 – 18  жовтня в м. Будапешт (Угорщина).

У конференції взяли участь науковці провідних вищих навчальних закладів та наукових установ України та інших країн, фахівці та експерти з практичним досвідом роботи, представники організацій громадянського суспільства.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли: асистент кафедри земельного та аграрного права І.М.Кульчій,   асистент кафедри цивільного процесу Т.А.Цувіна, асистент кафедри кримінального права № 1 М. А.Рубащенко.

Під час заходу було приділено увагу аспектам консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів у процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

Учасники конференції також відвідали штаб-квартиру ООН у м. Відень (Австрія) та  взяли участь у семінарі «Sustainable devolepment GOALS: 2030».