Аспірант Академії А.Лапкін став стипендіатом Харківського фонду підтримки молодих дарувань в номінації «Точні, природні і гуманітарні науки»

22-12-2010, 09:20

22 грудня аспірант кафедри організації судових та правоохоронних органів Академії А.Лапкін став стипендіатом Харківського фонду підтримки молодих дарувань в номінації «Точні, природні і гуманітарні науки».

Фонд підтримки молодих дарувань створений 17 жовтня 1994р. за ініціативою Є.П.Кушнарьова. Єдиною метою фонду стала підтримка молодих талантів – майбутньої наукової, творчої, спортивної еліти Харківщини. Цього року стипендії одержав 41 представник студентів та школярів у трьох традиційних номінаціях: «Точні, природні і гуманітарні науки», «Література і мистецтво», «Спорт».