Асоціація випускників та юридична фірма «Глобус» зробили подарунок Університету

16-05-2012, 10:35

Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» та юридична фірма «Глобус» подарували короткофокусний широкоформатний проектор формату 3D з екраном та аудіосистемою.

Захід проходив в облаштованому новим обладнанням залі кафедри кримінального процесу 232П, де і надалі будуть проводитися майстер-класи, лекції, семінари, тощо з використанням сучасної техніки.

Представник юридичної фірми «Глобус», член правління Асоціації М.Г.Ісаков вручив Подарунковий Сертифікат ректору Університету В.Я.Тацію і сказав: «Перш за все я хочу подякувати, Вам, Василь Якович, за створення Асоціації випускників, яка сьогодні дала старт, старт успішний, і, я сподіваюсь, з часом наші випускники послідують нашому прикладу».

Василь Якович подякував за приємний подарунок та зауважив: «Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» високо цінує своїх випускників та завжди радий бачити їх у стінах рідної Alma-mater. Участь у Асоціації випускників надає можливість спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами, отримувати консультації провідних спеціалістів Академії, брати участь у різного роду заходах тощо. Ми запрошуємо всіх долучитись до Асоціації». Ректор подарував М.Г.Ісакову дві ювілейні книги про Університет.

Присутній на заході перший заступник голови Асоціації, проректор з навчальної роботи Університету  Ю.Г.Барабаш зазначив: «Життя стрімко розвивається. Сьогодні повсякденне навчання у вищому навчальному закладі вже неможливо без використання новітніх сучасних технологій. І мені дуже приємно що цей сучасний подарунок буде корисним для студентів та викладачів, а також що він став першим кроком нещодавно створеної Асоціації випускників».

По завершенню заходу Ю.Г.Барабаш провів лекцію на тему «Правовий захист Конституції України» з використанням нового обладнання.