06-09-2017, 17:32

Форум проводився у м.Гданськ, Польща та зібрав близько 60 учасників із більш ніж десяти країн світу, включаючи Фінляндію, Францію, Грузію, Німеччину, Угорщину, Італію, Норвегію та ін.

Під час заходу відбулася зустріч із Уповноваженим з прав людини Польщі Адамом Боднаром (Polish Ombudsman, Adam Bodnar) та активним учасником руху Солідарність у 1980-1990 рр., головним редактором «Газети Виборча» Адамом Міхніком (Gazeta Wyborcza, Adam Michnik).

Р.А.Казак стала активною учасницею робочої сесії Форуму «Urban Space: Get ready for Climate Change», під час якої виступала із доповідями стосовно юридичних засад забезпечення екологічної сталості навколишнього середовища в сучасному та історико-правовому аспектах.

За активну участь у сесіях Р.А.Казак отримала Сертифікат, що підтверджує її значний вклад у проведенні цього науково-практичного заходу.

На фото – Омбудсмен Польщі Адам Боднар і асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Р.А.Казак після дискусій.