Асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн А.А.Омарова та асистент кафедри міжнародного права Д.В.Аббакумова отримали сертифікати, які підтверджують володіння англійською мовою

12-10-2017, 08:59

Провідні викладачі  Університету продовжують покращення своїх  іншомовних компетенцій та завжди намагаються зробити більше, ніж це вимагається від них за законодавством України.

Так, асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн А.А.Омарова підтвердила  володіння англійською мовою на рівні С1, асистент кафедри міжнародного права Д.В.Аббакумова  − володіння англійською мовою на рівні В2.

Проведення наукових заходів іноземними мовами, сприяння публікаціям у провідних наукових виданнях, запровадження англомовних програм на бакалавріаті та магістратурі та інше – все це є кінцевою метою отримання іншомовних здобутків наших викладачів.

Вітаємо Омарову Айсел Азад кизи і  Аббакумову Дарину В’ячеславівну та вважаємо, що їх здобуток стане гарним прикладом для інших співробітників Університету!