Асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн А.А.Омарова отримала підтвердження рівня володіння англійською мовою (рівень С1)

12-10-2017, 08:59

Провідні викладачі  Університету продовжують покращення своїх  іншомовних компетенцій та завжди намагаються зробити більше, ніж це вимагається від них за законодавством України.

Так, асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн А.А.Омарова підтвердила  володіння англійською мовою на рівні С1.

Проведення наукових заходів іноземними мовами, сприяння публікаціям у провідних наукових виданнях, запровадження англомовних програм на бакалавріаті та магістратурі та інше – все це є кінцевою метою отримання іншомовних здобутків наших викладачів.

Вітаємо Омарову Айсел Азад кизи  та вважаємо, що її здобуток стане гарним прикладом для інших співробітників Університету на шляху до їх удосконалення!