Асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Університету Н.В.Сметаніна провела зустрічі з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів освіти Запорізької області

06-02-2017, 10:56

Були організовані зустрічі з учнями старших класів Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24, Мелітопольської гімназії №5, Мелітопольської гімназії №10 та Приазовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

У цих навчальних установах Н.В.Сметаніна розповіла про Університет, його інститути та факультети, матеріальну базу, висвітлила особливості вступної компанії на 2017 рік.

Крім того, у газеті «Главная газета Мелитополя» (суспільно-політичний щотижневик, тираж 10 000 екз., розповсюджується у м.Мелітополь, Мелітопольському районі) була опублікована інформація про переваги вступу до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.