Асистентка кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Р.А.Казак пройшла стажування у Тартуському Університеті

27-11-2017, 15:08

Казак Ріната Алімівна стажувалася у Тартуському Університеті (Tartu Ulikool), Естонія за підтримки грантової програми European Social Fund’s Doctoral Studies and Internationalisation Programme DoRa (Foundation Archimedes). Використовуючи інформаційні можливості університету, почала працювати над статтею під науковим керівництвом доктора юридичних наук Ханнесом Вейнла (Dr.iur Hannes Veinla), асоційованого професора Тартуського університету. Цей Університет є найстарішим вищим навчальним закладом Естонії, а за міжнародним рейтингом The Times Higher Education World University Rankings 2016-2017 належить до топ 2% кращих університетів світу.

Продовживши дослідження, та захистивши дисертацію у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого у березні 2017 р., асистентка кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Казак Ріната Алімівна у жовтні цього року опублікувала статтю у науковому журналі юридичного спрямування (Нідерланди), що входить до науково-метричної бази Scopus.

Вітаємо молодого науковця!