Аліна Бібік (факультет правосуддя, 2 курс магістратури) посіла перше місце у конкурсі «Jurisprudent»

24-05-2018, 08:13

Конкурс «Jurisprudent»  спрямований на стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру юридичних знань.

У змаганнях взяли участь студенти, які навчаються у закладах вищої освіти і на факультетах юридичного спрямування.

23 травня в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві відбулось нагородження переможців .

Вже вдруге студентка Університету А. Бібік посіла перше місце за результатами цього конкурсу.

Заступник голови Координаційної ради молодих юристів м.Києва при ГТУЮ у м.Києві відзначила високу професійну підготовку студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вітаємо Аліну та бажаємо нових успіхів!