Академія стала членом Європейської Асоціації університетів.

25-01-2010, 09:27

25 січня Радою Європейської Асоціації університетів (м.Брюссель) Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого була прийнята до цієї авторитетної Асоціації.

ЄАУ представляє і підтримує вищі навчальні заклади в 46 країнах. Вона представляє їм унікальну можливість поглиблювати співпрацю та постійно бути в курсі найновіших тенденцій у галузі вищої освіти та науково-дослідної роботи. Асоціація грає вирішальну роль у формуванні європейської вищої освіти та наукових досліджень.

Основна місія ЄАУ – сприяти розвитку гармонійної системи європейської вищої освіти та науково-дослідної роботи, надаючи активну підтримку своїм членам як автономним інституціям у розвитку якості навчання, викладання і дослідницької роботи, тим самим поглиблюючи їх внесок у розбудову суспільства в цілому.