1 грудня перед слухачами виступила Юлія Юріївна Самойлова – голова правління Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Альма-центр», регіональний представник Спілки власників житла України по Харківській області, заступник голови Харківської регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Ю.Ю. Самойлова розповіла про законодавчі новели у сфері створення і функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), охарактеризувала правовий статус ОСББ у порівнянні з іншими формами об’єднань, розповіла про алгоритм заснування ОСББ, принципи управління, порядок ухвалення рішень тощо.

Окрема увага була приділена питання права власності та інших речових прав мешканців багатоквартирних будинків на приміщення спільного користування, землю, на який побудовано будинок. У подальшій дискусії були також обговорені гарантії захисту прав ОСББ від недобросовісного менеджменту.

Слухачі програми подякували Ю. Ю. Самойловій за надзвичайно предметну, цікаву й інформативну доповідь та відкрите, живе обговорення актуальної теми.