Культурно-просвітницький центр

Культурно-просвітницький центр  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  було відкрито у вересні 2004 р.

У 2004 р. на базі Палацу студентів за погодженням з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури і мистецтв України було створено професійну Театр-студію широкого жанрового спрямування.

Основною метою діяльності Театру та Палацу студентів є задоволення і формування духовних потреб студентів університету, його співробітників, студентів інших вузів, збереження і розвиток загальносвітових і національних культурних традицій, залучення до них глядацької аудиторії в Україні та за її межами, створення умов для зростання творчого потенціалу і професійної майстерності студентів. У розпорядженні Театру – сучасний Палац студентів, де різними видами творчості у 25 колективах займаються близько 1500 студентів.

Шердіц Костянтин Костянтинович – генеральний директор Палацу студентів. Народився 27 квітня 1944 р. у с. Сартана Донецької обл.

У 1973 р. закінчив режисерське відділення Харківського державного інституту культури. З  2004 р. – генеральний директор – художній керівник Культурно-просвітницького центру.

Майже чверть століття (1979 – 2004 рр.) очолюючи міське Управління культури, він став ініціатором, автором і співавтором десятків творчих проектів – День міста, міжнародний конкурс юних піаністів В. Крайнєва, міжнародні фестивалі естрадної пісні ім. К.І. Шульженко та молодих виконавців ім. І. Дунаєвського, шоу-конкурс  «Королева Харкова».

К. Шердіц – автор збірників віршів  «Струни грішної душі»,  «Чудо світобудови»,  «Рідний поріг»,  «Ми знали брід»,  «Не дивлячись на ранги й обличчя»,  «Будемо жити». На його вірші композиторами написано багато пісень про дружбу, любов, рідне місто. К. Шердіц відомий і як виконавець своїх пісень.

К.К. Шердіц – заслужений працівник культури України (1998); лауреат регіональних рейтингів  «Харків’янин сторіччя»,  «Харків’янин 2000 – 2004», його нагороджено орденом  «За заслуги» ІІІ ступеня (2007).

Галенко Ігор Леонідович – головний режисер Палацу студентів. Народився 20.02.62 р. у м. Харкові.

У 1982 р. закінчив режисерське відділення Харківського державного інституту культури. Має великий досвід режисера-постановника, продюсера, організації концертів зірок естради (А. Пугачова, Ф. Кіркоров, Д. Руссос, Т. Кутуньо та ін.) та реалізації особистих творчих проектів: всесоюзних фестивалів магів (м. Харків, 1991, 1992), міжнародного фестивалю дитячого танцю « Весняні барви»  (м. Харків, 1994 –2007), міжнародного фестивалю християнської пісні (м. Торонто, Канада, 2001), дитячих мюзиклів  «Дзеркало»  (2003) та  «Свято неслухняності»  (2004).

І.Л. Галенко створив сценарії та здійснив постановку багатьох концертів з приводу професійних та державних свят, ювілеїв та творчих звітів. Виступив як автор та режисер під час підготовки більш 100 номерів окремим виконавцям та творчим колективам Палацу студентів. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  «Заслужений працівник культури України»  (2007).

Творчі колективи

 1. Народна чоловіча хорова капела
 2. Ансамбль скрипалів
 3. Духовий оркестр
 4. Жіночий хор
 5. Вокальна студія “Домінанта”
 6. Ансамбль бального танцю
 7. Театр естрадного та сучасного танцю
 8. Ансамбль гітаристів
 9. Тріо бандуристок “Купава”
 10. Клуб Веселих та Кмітливих
 11. Дует “Мелана”
 12. Вокальні ансамблі української народної пісні та танцю («Розмарія» та «Трояни»)
 13. Жіночий вокальний ансамбль
 14. Молодіжний студентський Театр-студія

Солісти вокалісти

 1. Світлана Сидорова
 2. Наталія Білоусова
 3. Вікторія Вєннікова
 4. Анастасія Королюк
 5. Ян Костирко
 6. Роман Тихомиров
 7. Наталія Шкурко
 8. Юлія Толстенко
 9. Віталій Лашко