Дебатний клуб

Голова дебатного клубу -Владислав Костін  

Дебатний клуб НЮУ ім. Ярослава Мудрого – інтелектуальний клуб, заснований на самоорганізації і особистій активності кожного учасника.

Дебатний клуб заснований за студентською ініціативою у 2010 році. Основною метою є освіта та саморозвиток студентів.

Як показують численні турніри, учасниками яких є члени Дебатного клубу НЮУ ім. Ярослава Мудрого, наші студенти є одними з найкращих в Україні не лише в україномовних, а й англомовних дебатах!

Дебати парламентського формату — ідеальний механізм вашого розвитку. Тут Ви зможете навчитися правильно вести спір, швидко будувати лінію аргументації та спростовувати аргументи опонентів, виступати перед аудиторією. Тут виховуються справжні юристи, а не бази законодавства!

Учасники Дебатного клубу успішно оволодівають своєю професією: нашими випускниками є прокурори, юристи провідних юридичних фірм.

Кожна зустріч це:
1. Дебати по двом резолюціям.
2. Тренінги та вправи для якісної полеміки.

А також:
– Навчання нестандартно мислити і виражати свої думки;
– Досвід публічних виступів;
– Тренінги та семінари з різних аспектів вміння сперечатися (аргументація, спростування, проблематика, міміка, насиченість мови і т.д.);
– Турніри різних рангів: від локальних до міжнародних;
– Гарний настрій і зарядка для мозку

Засідання Дебатного клубу НЮУ ім. Ярослава Мудрого проводяться щовівторка о 18:00 на базі Господарсько-правового корпусу за адресою вул. Пушкінська 79/2.

Англомовні дебати проводитимуться щосереди о 18:00.

Контакти:
Голова Дебатного клубу –  Костін  Владислав.
Організатори: Брич Євгенія Олександрівна, тел.: 0506672144, Куваєва Олена Вікторівна, тел.: 0508418274.
Куратор: к.ю.н., доцент кафедри ТДП і просто людина, небайдужа до бажання студентів розвивати себе та суспільство — Дмитро Олександрович Вовк.

Посилання у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/nulau.debate.club