Вступникам

rektor_vyp_2015

Шановні вступники!

Сьогодні ви стоїте на порозі нового життєвого етапу, і те, що чекає на вас у майбутньому, залежить саме від вашого свідомого вибору професії. Наступний, не менш відповідальний крок – вибір навчального закладу. Адже тільки якісна вища освіта, престижна професія дозволяють знайти упевненість в завтрашньому дні, забезпечити успішну кар’єру, гідну зарплату, високий соціальний статус, авторитет у суспільстві. Обираючи юридичний фах, ви маєте змогу реалізуватися в багатьох сферах життєдіяльності суспільства: органах юстиції, охорони правопорядку, державної влади, судової системи, господарських, бізнес-структурах та ін. Цей список постійно поповнюється.

Освіта, здобута в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, надає суттєві переваги в конкурентній боротьбі на ринку праці. Студенти нашого вишу мають можливість стажуватися в провідних юридичних компаніях України, а продовжуючи навчання в аспірантурі – отримати офіційне визнання й нашого, і зарубіжного наукового співтовариства: ступінь доктора філософії (РhD).

Наші випускники ведуть успішну юридичну практику, обіймають посади в органах законодавчої, судової та виконавчої влади, працюють у дипломатичній сфері, викладають, займаються науковими дослідженнями, виступають на політичній арені тощо.

Але не слід забувати, що на юристів покладена величезна відповідальність і непроста місія – бути на варті законності та справедливості, захищати честь, права і свободи громадян. Відповідальне ставлення до навчання, а потім і до професійної діяльності – запорука вашого успіху в житті.

Обираючи Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ви обираєте яскраві та насичені студентські роки сьогодні й успішну кар’єру в майбутньому!


Вступна кампанія 2016 »

Рішення приймальної комісії »

Програми вступних екзаменів і фахових вступних випробувань »

Інформація для вступника, відповідно до Правил прийому на навчання у 2016 році »

Перелік інститутів (факультетів) Університету зазначений в п. 1.7. Правил прийому до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2016 році (далі – Правила прийому).

Контрактна форма навчання на денній формі бакалаврату можлива в усіх інститутах (на усіх факультетах) Університету, за виключенням Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ та військово-юридичного факультету.

Вартість навчання на 2016 рік вступу

Сертифікати ЗНО (базовий рівень складності), які необхідно подати при вступі до бакалаврату (денна або заочна форми навчання):

спеціальність «Право»: 1) українська мова і література; 2) історія України; 3) іноземна мова (англійська, німецька, французька чи іспанська) або математика або географія;

спеціальність «Міжнародне право»: 1) українська мова і література; 2) історія України; 3) англійська мова.

спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Менеджмент» (Інститут управління і права (м. Київ)): 1) українська мова і література; 2) математика; 3) історія України або географія

 Перелік документів, які вступнику необхідно подати до приймальної комісії, зазначений в пунктах 5.4., 5.5. та 5.6. Правил прийому.

 Строки подачі документів.

Бакалаврат денна форма: з 11 липня по 27 липня 2016 року (для тих, хто має право складати вступні екзамени, проходити співбесіду – по 20 липня 2016 року).

Бакалаврат заочна форма: з 14 липня по 13 серпня 2016 року (для тих, хто має право складати вступні екзамени, проходити співбесіду – по 6 серпня 2016 року).

Магістратура денна форма (окрім факультету правосуддя та Інституту управління і права): з 11 липня по 23 липня 2016 року.

Інші строки подачі документів, строки оприлюднення рейтингових списків, виконання вступниками вимог щодо зарахування, зарахування за відповідними ступенями та освітньо-кваліфікаційними рівнями зазначені в розділі IV Правил прийому.

Для електронної подачі заяви слід звернутися за такою адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.

Із рейтинговими списками вступників можна ознайомитися за такою адресою: http://vstup.info.


 

Адреси, телефони приймальної комісії:

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків):

61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, тел. (057) 704-92-49.

Полтавського юридичного інституту:

36011, м. Полтава, пр. Першотравневий, 14, тел.(05322) 56-01-48.

Інституту управління та права (м. Київ):

03057, м. Київ, вул. Металістів, 17,  тел. (044) 457-85-38

e-mail:  pr.kom@nulau.edu.ua

Бажаємо успіхів!