18-19 жовтня в Університеті відбудуться відкриті лекції відомого адвоката Жана Сейгеля (США)

13-10-2017, 09:55

В межах розбудови партнерських відносин з науковою та юридичною спільнотою США 18-20 жовтня 2017 року Університет відвідає п. Жан Сейгель (Jan K. Seigel, Esq.). Пан Сейгель є відомим адвокатом США, входить до ТОП-100 судових юристів США, регулярно читає лекції для Американської асоціації адвокатів та у правничих школах Сполучених Штатів Америки та Європи.

Протягом візиту до Університету відбудуться відкриті лекції  п. Жана Сейгеля (місце проведення: вул. Пушкінська, 77, Центральний корпус, зал №1)

18 жовтня 2017 року – 13-30 «Методологія орієнтованої на розвиток практичних навичок освіти». Лекція буде присвячена юридичній освіті у США та можливості вдосконалення юридичної освіти в Україні. («The Methodology of Experiential Education». This lecture will deal with legal education in the US and possible future legal education in Ukraine).

18 жовтня 2017 року – 15-00  – «Відмінність між кримінально-правовою системою США та України». Лекція торкатиметься питань загальної побудови кримінально-правової системи, особливостей судового процесу США, ролі адвоката, прокурора та судді у ньому тощо. («Differences In US and Ukrainian Criminal Legal Systems». Lecture will deal with the trial in the US, differences between legal systems, role of the attorney, prosecutor and judge in trial, how the charge is brought, what kinds of alternatives to trial exist (agreements etc.)

19 жовтня 2017 року – 13-30  «Засоби ефективного для захисту у суді». Лекція буде присвячена питанням прямого та перехресного допиту та іншим рекомендаціям щодо поведінки захисника у суді. («Defense Trial Tricks». Lecture will include the difference between direct and cross examination, as well as some other trial suggestions).

19 жовтня 2017 року – 15-00 «Шість кроків до успіху». («The Six Steps to Success»).

Лекції читатимуться англійською мовою, без перекладу.  Передбачено час для запитань та відповідей.

До участі у заходах запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці та практичні працівники, які цікавляться шляхами вдосконалення юридичної освіти в Україні.

Попередня реєстрація слухачів доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ROdblKdWTovZLYurXN1gy0LtjOLGEsDL2U-3mlX_gL0

Детальна інформація про спікера (англійською мовою).

За детальною інформацією звертайтесь до:

Комаров Олександр Дмитрович – кафедра кримінального права № 1 (вул. Пушкінська, 77, ауд. 10); olexander.komarov@gmail.com