До уваги студентів ІІІ курсу бакалавріату! Оголошується відбір кандидатів для участі в програмі зовнішньої академічної мобільності, яка реалізується в межах двосторонніх угод з партнерськими закладами вищої освіти

10-04-2018, 14:01

Навчання у партнерських університетах є безкоштовним та здійснюється на основі взаємного визнання академічних результатів,  триватиме протягом VII семестру у період:

з 1 вересня 2018 року до 25 січня 2019 року –  в Університеті Миколаса Ромеріса (Литва)

з 1 жовтня 2018 року до 22 лютого 2019 року в Лодзинському Університеті (Польща)

Вимоги до кандидатів:

– володіння англійською мовою на рівні B2-C1 (тестування номінованих студентів проводять приймаючі університети в режимі он-лайн)

– академічна успішність за результатами навчання на І-ІІІ курсах  – не нижче 85 балів («дуже добре» за національною шкалою оцінювання)

Для участі у конкурсі необхідно до 30 квітня 2018 року подати до відділу міжнародних звязків Університету такі документи:

–          мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стор.);

–          довідку деканату про академічну успішність ;

–          копію першої сторінки закордонного паспорту;

– заповнити реєстраційну форму за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1eHCTutS0-zc4BeL9J7lcC1bibDVUoJVTKfTpNHH7-fk/edit

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків

ауд. 92 Центральний корпус, вул. Пушкінська, 77

доц. Гринчак Алла Анатоліївна, a.a.grynchak@nlu.edu.ua